Trochę poudajesz i jeszcze ci zapłacą. Niecodzienna oferta pracy na WUM
Pieniądze pewnie nie są zbyt kuszące, ale zabawa może być przednia i jeszcze da się powiedzieć o misyjności tego zajęcia. Warszawski Uniwersytet Medyczny poszukuje do pracy symulantów. Doświadczenie aktorskie nie jest wymagane. Bardziej punktualność i empatyczność.
Z pełną treścią oferty pracy można zapoznać się na stronie Centrum Symulacji Medycznej WUM.
Generalnie chodzi o to, że studenci podczas zajęć dydaktycznych i egzaminów potrzebują żywych "obiektów" - żaden fantom czy materiał w prosektorium tego nie zastąpi.
Zatrudnieni do programu "Pacjenci Symulowani" będą musieli odgrywać określone, konkretne scenki. Nie będzie raczej przestrzeni na puszczanie wodzy fantazji.
Wspieranie edukacji medycznej za 30 zł/45 minut
To oferta wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Warszawski Uniwersytet Medyczny poszukuje kandydatów na pacjentów symulowanych, czyli osób, które zgodziłyby się odgrywać rolę pacjenta z konkretnymi dolegliwościami/problemami zdrowotnymi.
Wynagrodzenie to 30 zł brutto za godzinę dydaktyczną. Poza tym, że trzeba mieć skończone 18 lat, mile widziana empatia, punktualność i sumienność.
Symulowani pacjenci - nabór do 15 września
Sprawa jest poważna. To nie jest okazja, żeby sobie dorobić parę groszy podczas wakacji. Wręcz przeciwnie - symulowani pacjenci będą potrzebni dopiero, gdy ruszy rok akademicki. Stąd WUM czeka na zgłoszenia do 15 września.
Trzeba będzie nauczyć się ról, zgodnie z przygotowanym scenariuszem. Trzeba też po prostu lubić młodych ludzi, być otwartym na wielokrotne odgrywanie tych samych scen, odpowiadanie na pytania etc.
Warszawski Uniwersytet Medyczny poinformował o naborze otwartym kandydatów do pełnienia roli pacjentów symulowanych w trakcie zajęć dydaktycznych oraz egzaminów dla studentów WUM w ramach projektu "Standardy nauczania z udziałem symulowanych pacjentów".
Program dofinansowany z budżetu państwa
To już kolejna edycja programu. Projekt dofinansowany jest z budżetu państwa. Środki na niego przyznało Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Zainteresowani udziałem w rekrutacji muszą wysłać mailowo formularz ofertowy zgodnie ze wzorem zamieszczonym na stronie projektu.
Czytaj także:
- Doktorze, ile mi jeszcze zostało? Lekarz: Studia nie przygotowały nas do takiej rozmowy
- Progi na medycynę 2024. Jak trzeba było zdać maturę, żeby dostać się na oblegane studia?